Współpraca

Komponowanie muzyki na zamówienie

JAKIE PROJEKTY MOŻEMY WSPÓLNIE ZREALIZOWAĆ?

Muzyka oraz zrealizowane przeze mnie projekty odpowiadają klimatowi, który lubisz? Czujesz, że moje kompozycje sprawdzą się w Twoim filmie, reklamie lub innym komercyjnym przedsięwzięciu?

A może chciałbyś wesprzeć mnie w realizacji i rozwoju własnej twórczości? W każdym przypadku, skontaktuj się ze mną. Jestem otwarty na współpracę zarówno w kontekście wydania kolejnej płyty, jak i stworzenia muzyki na zamówienie.

Moim celem nadrzędnym jest wydanie kolejnego albumu oraz spełnianie się w roli twórcy niezależnego, tworzącego własne kompozycje. Nie wykluczam jednak komponowania utworów do konkretnych realizacji zleceniodawcy.

Pisząc „konkretne realizacje” mam na myśli zlecenia komercyjne, takie jak:

  • Muzyka filmowa
  • Muzyka do animacji
  • Intra oraz soundtracki do gier
  • Intra i soundtracki do seriali
  • Intra do filmów
  • Muzyka do reklam
  • Jingle radiowe i telewizyjne

Dotychczas stworzyłem muzykę do gry Colormix oraz jingle radiowe dla radia Sky. Na moim koncie znajdują się również utwory niezależne, które znalazły się na płycie Another Fall . Wśród moich realizacji znaleźć można również muzykę instrumentalną, charakteryzowaną często jako filmowa.

Muzyka, którą komponuję oscyluje pomiędzy art rockiem, rockiem progresywny a ambientem i muzyką symfoniczną. W moje utwory lubię wplatać śpiew, wokalizy, wielogłosy oraz harmonie wokalne. Nieustannie eksperymentuję z dźwiękiem, poszukując nowych brzmień i efektów, nadających utworom unikalnego charakteru. Między innymi takie aranżacje z przyjemnością dla Ciebie skomponuję oraz nagram.

Jeżeli to co tworzę wpasowuje się w Twój koncept, napisz lub zadzwoń, a porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach i wizji. Jeżeli wszystko przebiegnie pomyślnie mam nadzieję, że stworzę dla Ciebie muzykę na zamówienie, która zadowoli i spełni Twoje oczekiwania.
Próbki twórczości instrumentalnej znajdziesz w zakładce ‘muzyka instrumentalna’, natomiast wyżej wspomniane jingle w zakładce ‘inne projekty’.