Projekty muzyczne

PROJEKTY MUZYCZNE

Tworzenie kompozycji muzycznych, w moim przypadku, to trochę ich reżyseria, zabawa dźwiękiem. Chcę, aby muzyka przywoływała obrazy, była swoistą ilustracją, opowiadała historię. Komponując, a później grając na instrumentach skupiam się na dwóch kwestiach. Po pierwsze, to co tworzę musi mi się podobać. Po drugie, zależy mi na tym, aby dźwięki wzbudzały emocje i budowały u słuchacza konkretny nastrój.

MUZYKA FILMOWA I SOUNDTRACKI

Wśród moich projektów i realizacji muzycznych znaleźć można między innymi muzykę instrumentalną. Co prawda, komponując zwykle nie myślę o dziełach kinematografii, jednak bardzo często moje utwory kojarzą się odbiorcom właśnie z muzyką filmową. „Widzą” ją w filmach serialach czy grach. Potrafią wyobrazić sobie konkretne sceny i uczucia bohaterów, którym w tle towarzyszy mój utwór. Z tego powodu jedną z kategorii na stronie zatytułowałem „muzyka instrumentalna i soundtracki”. Tam odnajdziesz zarówno około minutowe przykładowe instrumentalne sekwencje muzyczne jak i dłuższe ścieżki dźwiękowe.
Jedną z komercyjnych realizacji tego typu, jest soundtrack do gry colormix.

ALBUM

W kategorii płyty odnajdziesz z kolei kawałki, które znalazły się na ostatnim albumie. Te 8 utworów to 40 minut muzyki z pogranicza różnych gatunków muzycznych, takich jak art rock, rock progresywny czy muzyka instrumentalna. Usłyszeć tam można również elementy ambientowe, akustyczne i symfoniczne. W wiele utworów wplotłem wokalizy i wielogłosy, które realizowane były przy współpracy z Kasią Wawszczyk.

DŻINGLE RADIOWE I INNE REALIZACJE

W „innych projektach” odnajdziesz między innymi jingle radiowe, skomponowane, nagrane i wyprodukowane dla radia Sky. Te krótkie „przerywniki muzyczne” miały zapowiadać audycje, w konkretnych stylach muzycznych. Efekty pracy możesz sprawdzić we wspomnianej wcześniej podstronie.

MUZYKA NA ZAMÓWIENIE

Jeżeli to co usłyszałeś na mojej stronie wpasowuje się w Twoją stylistykę i poszukujesz kogoś, kto skomponuje muzykę do Twojego projektu, np. filmu, gry czy reklamy, skontaktuj się ze mną, a porozmawiamy o współpracy.